Kto wygrał konkurs plastyczny RDN? Zwycięzca nie podpisał się!

08.06.2021

Szukamy autora pracy, która zwyciężyła w radiowym konkursie plastycznym. Jak co tydzień sądecki artysta Stanisław Szarek w programie “Co jest grane?” nagrodził jedną z prac, które nadsyłały dzieci z całego regionu.

Mali artyści tym razem pokazywali, czego brakowało im w trakcie pandemii. Wybrana przez jury praca nie była jednak podpisana. – Obraz podzielony jest na trzy części, tworzy pewnego rodzaju witraż. Wszystkich, którzy brali udział w tej odsłonie konkursu plastycznego, zachęcamy do zaglądania na naszą stronę www.rdn.pl, tam będzie zdjęcie zwycięskiej pracy. Proszę się koniecznie do nas odezwać, żebyśmy wiedzieli kto ją namalował – zaprasza artysta z prowadzącą program Sylwią Iwańską.

Nagrodzona praca zostanie oprawiona w salonie Da Vinci. Osoby, które chcą zawalczyć w kolejnym konkursie, mogą tworzyć prace, których tematem jest “Stawiam na wygraną”.

W tym wątku jest zakamuflowane ryzyko. Zachęcam, aby ono było, ale pozytywne i obliczone. Jak skacze na bungee to muszę wiedzieć, kto mnie do tej liny przypina – dodaje Stanisław Szarek.

Prace tradycyjnie możecie wysyłać lub przynosić do redakcji RDN Nowy Sącz przy placu Kolegiackim 4 w Nowym Sączu. Rozstrzygnięcie konkursu w kolejny poniedziałek (14.06).

Posłuchaj:
Stanisław Szarek
Maria Mółka
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (RM) - Paweł Augustyn
play
Słowo za słowo - Marcin Romanowski - 18.06.2021
play
Słowo za słowo (NS) - Marek Pławiak
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN