Kubuś Puchatek i lew Alex z Madagaskaru gośćmi Gminnego Dnia Dziecka w Skrzyszowie

15.06.2022

Gminny Dzień Dziecka w Skrzyszowie zapowiada się bajkowo. W najbliższą sobotę między 14.00 a 19.00 na obiektach sportowych Orlik w Skrzyszowie będzie mnóstwo atrakcji dla najmłodszych.

Wśród nich m.in. dmuchańce, animacje, kule wodne i pokazy iluzji. Będzie też można potańczyć i rywalizować w różnych zawodach. Przygotowano strefę gastronomiczną i bajkową. Wójt gminy Skrzyszów Marcin Kiwior podkreśla jednak rolę służb mundurowych w czasie tej imprezy.

– Będzie można porozmawiać, zainteresować się służbą dla kraju, dla ojczyzny, realizować swoje własne ambicje, rozwijać karierę zawodową, a to jest bardzo istotne, właśnie teraz w tych czasach, dzięki tym ludziom ze służb, my żyjemy w wolnym kraju. To jest coś fantastycznego i warto się też tym zainteresować, taki rys patriotyczny. Będziemy również nakierowywać służby na ratowanie życia, zdrowia drugiego człowieka, pojawią się fantomy, będzie nauka sztucznego oddychania, nauka ratowania życia.

Zaplanowano także degustacje różnych potraw w miodzie. Atrakcje dla dzieci są bezpłatne. Gośćmi specjalnymi będą niedźwiedź z Maszy, lew Alex z Madagaskaru oraz Kubuś Puchatek.

Radio RDN Małopolska patronuje wydarzeniu.

Jolanta Moździerz, fot. Gminne Centrum Kultury i Bibliotek
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Bukowiec
play
Słowo za słowo (NS) - Marian Jankisz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN