Majówka z Centrum Sztuki Mościce

01.05.2021

Budynek podświetlony w kolorach biało-czerwonych, preambuła wyświetlona na ekranie multimedialnym, wystawy plenerowe i koncert. Centrum Sztuki Mościce zaprasza na patriotyczną majówkę.

Do wewnątrz budynku możemy zaprosić dopiero pod koniec maja, ale nie rezygnujemy z kontaktu z naszymi odbiorcami – mówi Maciej Aleksander, zastępca dyrektora Centrum Sztuki Mościce.

Przygotowaliśmy program Majówka z Centrum Sztuki Mościce. Jest to propozycja dla osób, które nie wyjeżdżają z domu i zechciałyby wyjść na spacer – zapraszamy do przestrzeni zewnętrznej wokół budynku Centrum Sztuki Mościce.

Oprócz biało-czerwonej iluminacji zewnętrznej  CSM, przez cały czas majówki na specjalnie ustawionym ekranie zewnętrznym będzie wyświetlona preambuła Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej, krótkie informacje historyczne i cytaty patriotyczne.

Na 3 maja o 13.00 jest zaplanowany koncert “Witaj, majowa jutrzenko'” Zespołu Pieśni i Tańca Świerczkowiacy. Ze względu na obostrzenia będzie dostępny jedynie w formule online na stronie Centrum Sztuki Mościce.

Do 4 maja dostępna będzie wystawa plenerowa prac Lee Jeffriesa  “Portrety”,  a od 7 maja będzie można zobaczyć wystawę prac tarnowianina Marcina Bawca  “Inne światy II”.

Posłuchaj:
Maciej Aleksander
Anna Szczepanek
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Wiesław Krajewski
play
Słowo za słowo (NS) - Mirosław Waląg
play
NS - Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Grybowie
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN