Michał Bajor zaśpiewa w Mościcach francuskie i włoskie przeboje

20.11.2021

Najpiękniejsze utwory ze swojej płyty ‘Kolor Cafe” zaśpiewa w tarnowskim Centrum Sztuki Mościce Michał Bajor. Niektóre z nich zabrzmią po raz pierwszy.

Artysta wystąpi z koncertem już w niedzielę, 21 listopada. Karolina Wójs, kierownik Działu Artystycznego Centrum Sztuki Mościce zapewnia, że słuchaczy koncertu czekają niezapomniane wrażenia artystyczne.

– ‘Kolor Cafe. przeboje włoskie i francuskie’, właśnie z tej płyty usłyszycie państwo piosenki w najbliższą niedzielę, na koncercie z ostatniej płyty Michała Bajora. Cały ten album, jak mówi sam Michał Bajor, to jest spełnienie jego muzyczno-literackich fascynacji z młodości. Będą to utwory i teksty refleksyjne, nostalgiczne, romantyczne, ale również piosenki lekkie, przyjemne, których słucha się z dużą przyjemnością.

Michał Bajor to aktor i piosenkarz, artysta znany i lubiany od lat. Zadebiutował w roku 1970 i od tamtej pory zyskał sobie grono wiernych fanów. Znany jest z interpretacji utworów Władysława Broniewskiego, Juliana Tuwima, Wojciecha Młynarskiego, Marka Grechuty czy Jonasza Kofty.

Koncert odbędzie się 21 listopada o godz. 19 w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie.

rdn_f TV
play
Słowo za Słowo - Anna Czech (M)
play
Słowo za słowo (NS) - Artur Bochenek
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN