Muzycznie i aktorsko – wakacyjne warsztaty dla dzieci w Teatrze Solskiego w Tarnowie

21.06.2022

‘Wyspy szczęśliwe’ i ‘Wakacje z muzyką całkiem niepoważną’ to propozycje tarnowskiego teatru dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat.

Podczas warsztatów ‘Wyspy szczęśliwe’ dzieci będą m.in. przygotowywać rekwizyty i dekoracje, improwizować i wędrować po świecie wyobraźni.

Zajęcia odbywać się będą od 27 do 30 czerwca (poniedziałek-czwartek) w godzinach od 9:00 do 15:00, oraz 30 lipca (piątek), w godzinach od 11:00 do 17:00. Tego dnia odbędzie się także finałowy pokaz dla opiekunów o godz. 16:00.

Warsztaty poprowadzą: aktorka Monika Wenta, pianista i kompozytor Piotr Niedojadło oraz Agnieszka Jasielec, prowadząca zajęcia plastyczne.

‘Wakacje z muzyką całkiem niepoważną’ to propozycja warsztatów typowo muzycznych z dodatkiem zajęć plastycznych. Ich uczestnicy będą przygotowywać interpretację wokalną utworów, poznają tajniki emisji głosu, a na koniec przygotują pokaz dla swoich najbliższych. Poprowadzą je Sławomir Ramian, Piotr Niedojadło oraz Agnieszka Jasielec.

Odbędą się one od 4 do 7 lipca (poniedziałek-czwartek) w godzinach od 9:00 do 15:00 oraz 8 lipca (piątek), w godzinach od 11:00 do 17:00. Tego dnia będzie też finałowy pokaz dla opiekunów o godz. 16:00.

Na warsztaty obowiązują zapisy. Szczegółowe informacje na temat zajęć i zapisów udzielane są w Biurze Promocji i Organizacji Widowni tarnowskiego teatru.

Maria Polaczek, fot. archiwum tarnowskiego teatru
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Bukowiec
play
Słowo za słowo (NS) - Marian Jankisz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN