Natalia Szczypuła doszła do półfinału The Voice of Poland [ROZMOWA]

29.11.2020

Sądeczanka w ostatnim odcinku zaprezentowała swoją piosenkę o tytule “Z Tobą”, którą stworzyła razem z Dominikiem Buczkowskim i Patrykiem Kumórem. Piosenka powstała specjalnie na potrzeby programu. Chociaż Natalia nie przeszła do kolejnego etapu, to cieszy się ze swojego sukcesu.

Jestem w szoku i nie dowierzam, ze udało mi się dojść tak daleko. Dla mnie jest to spełnienie marzeń. Przede wszystkim nie czuje się przegrana. Ciesze się bardzo, że Adam Kalinowski, który był w mojej drużynie przeszedł do finału bo jest to fantastycznym człowiek i wokalistą. Z wielką wdzięcznością żegnam się z programem – mówiła sądeczanka.

Natalia swoją przygodę z muzyką rozpoczęła od śpiewu w chórze gospel, to sprawiło, że zainteresowała się jazzem i muzyką soul. Sądeczanka ukończyła szkołę muzycznej w klasie fletu poprzecznego, skończyła też Wrocławską Szkołę Jazzu i London Center of Contemporary Music w Wielkiej Brytanii.

W The Voice of Poland śpiewała w drużynie Tomsona i Barona.

Poniżej możesz posłuchać całej rozmowy w radiu RDN Nowy Sącz. Natalia Szczypuła mówi o płycie, którą teraz tworzy. Sądecka artystka opowiada o programie The Voice of Poland od kulis i doświadczeniu jakie wyniosła z tej muzycznej podróży. Usłyszycie też o bolączkach, z którymi jako artystka mierzy się w czasach pandemii.

 

 

Posłuchaj:
Maria Mółka
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Anna Chmura
play
Słowo za słowo (NS) - Piotr Stach
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN