Noc Bluesowa i kino plenerowe w Dąbrowie Tarnowskiej

23.07.2021

Zespół Szulerzy oraz Obywatele DT podczas VIII Dąbrowskiej Nocy Bluesowej i komedia ‘Na noże” w kinie plenerowym – koniec tygodnia w Dąbrowie Tarnowskiej zapowiada się ciekawie.

Dyrektor Dąbrowskiego Domu Kultury Paweł Chojnowski, tłumaczy, że z powodu pandemii miasto nie zdecydowało się na organizację sztandarowej dąbrowskiej imprezy, jaką jest Spotkanie Kultur. Zamiast tego odbędzie się kilka mniejszych imprez.

– Ósma już Dąbrowska Noc Bluesowa to impreza, która się co roku cieszy ogromnym powodzeniem. W tym roku z zachowaniem rygorów sanitarnych, czyli z limitem osób, zachowaniem dystansu, taki koncert bluesowy organizujemy. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Szulerzy, który przyjedzie do nas z północy Polski. 24 lipca, w sobotę, wracamy do idei “kina pod chmurką” i organizujemy pokaz filmu, który został wybrany przez internautów. Odbyło się na Facebook’u głosowanie, które wygrał film “Na noże” – informuje Paweł Chojnowski.

VIII Dąbrowska Noc Bluesowa odbędzie się w piątek 23 lipca o godz. 19 na terenie Ośrodka Spotkania Kultur, zaś projekcja filmu “Na noże” w sobotę 24 lipca o godz. 21 na parkingu przed kinem Sokół.

Posłuchaj:
Paweł Chojnowski
Maria Polaczek
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Grzegorz Gotfryd
play
Słowo za słowo (NS) - Marta Słaby
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN