Nosowska, Krawczk i Żabiełowicz charytatywnie dla dzieci

18.01.2018

Katarzyna Nosowska, Totentanz i Mercurius wystąpią podczas koncertu charytatywnego w Tarnowie. Dochód będzie przeznaczony na wakacyjny wyjazd wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Eugenii Gierat z Tarnowie.

Sporo dzieci nigdy nie było nad morzem, chcemy im po prostu sprawić radość – mówi Katarzyna Szczutowska, prezes Stowarzyszenia Bądźmy Razem. – Oczywiście przeszkodą w organizacji takich wyjazdów są środki finansowe, które musimy zdobywać we własnym zakresie. Stąd pomysł na zorganizowanie koncertu, mamy nadzieję, że nam się uda – dodaje prezes stowarzyszenia.

Przygotowaliśmy też licytację – mówi Marcin Skóra, współorganizator koncertu z Mocnej Ekipy z Tarnowa. – Fundacja Otwarte Ramię Białej Gwiazdy i sam Arkadiusz Głowacki, czyli były reprezentant Polski, przekazał nam specjalnie dedykowaną koszulkę. Mamy jeszcze szereg niespodzianek na aukcje, które na pewno zaskoczą niejednego – dodaje współorganizator.

Koncert w poniedziałek o godzinie 18.00. Bilety na koncert dostępne w tarnowskim teatrze. Na wydarzenie zaprasza także Grupa Azoty.

Posłuchaj:
Katarzyna Szczutowska
Marcin Skóra
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Ciepiela
play
Słowo za słowo (M) - Sławomir Paterek
play
Słowo za słowo (NS) - Magdalena Majka
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN