Noworoczna uczta dla melomanów w dębickiej szkole muzycznej

30.12.2020

Pomimo ograniczeń związanych z COVID-19 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy, jak co roku, przygotował koncert noworoczny w wykonaniu uczniów, nauczycieli i absolwentów placówki.

Występ odbędzie się bez udziału publiczności.

Zapewniamy, iż mimo zmienionej formy będzie to na niezapomniana uczta muzyczna – mówi Ewa Trojan, dyrektor Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy.

W trakcie noworocznego koncertu usłyszymy polskie kolędy, ale też znane utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej. W zeszłorocznym repertuarze znalazły się między innymi takie hity jak “Heal The World” Michaela Jacksona czy znany z filmu “Titanic” utwór Celine Dion “My heart will go on”.

Wystąpią: Chór Zespołu Państwowych Szkól Muzycznych w Dębicy pod dyrekcją Alicji Stasiowskiej-Piwowar, Orkiestra Smyczkowa prowadzona przez Martę Fortunę, Zespół Instrumentów Dętych pod kierunkiem Piotra Rysiewicza, Orkiestra Symfoniczna pod batutą Anastasij Vrublevskiej oraz zespoły działające w ZPSM.

Początek koncertu już 1 stycznia 2021 r. o godzinie 17:00. Transmisja on-line znajdować się będzie na stronie szkoły www.zpsmdebica.pl ora na FB ZPSM Dębica.

Posłuchaj fragmentu z Koncertu Noworocznego 2020:

https://www.facebook.com/1762994787262217/videos/2595270577422911

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Janusz Kwaśniak
play
Słowo za słowo (NS) - Ludomir Handzel
play
Rozmowa sponsorowana - Zespół Szkół w Starym Sączu
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN