Nowy klip Ciupagi z premierą w Nowym Sączu [ZDJĘCIA]

23.03.2018

Pochodzący z Łącka zespół Ciupaga pochwalił się nowym klipem. Teledysk do utworu “Zguby” nakręcono na Sądecczyźnie. Widać w nim zimowy pejzaż regionu, ale też sądecki dworzec kolejowy.

Oficjalna premiera utworu została zaprezentowana w Nowym Sączu podczas specjalnej gali. Lider zespołu Piotr Krzywdziński w rozmowie z naszą reporterką zdradził nam kulisy kręcenia klipu…

– Wykorzystane są lokacje góralskie, bo cały czas zostajemy w klimacie góralskim. Później wsiadamy do naszego Ciupagobusa i wyruszamy na koncert. Po drodze niestety łapie nas patrol policyjny, niestety nie mamy dokumentów, auto trafia na lawetę. Biegniemy w stronę dworca kolejowego, gdzie staramy się trochę dorobić pieniędzy na bilet, a wszystko po to, żeby na czas dotrzeć na koncert. – relacjonuje Piotr Krzywdziński.

W składzie 10-cio osobowego zespołu góralskiego Ciupaga jest także brat frontmana, Jacek Krzywdziński. Ich mama, pani Maria tłumaczy, że w domu od zawsze obecna była muzyka…

– Męża poznałam w zespole regionalnym w Dolinie Dunajca. W naszym domu muzyka gościła od lat. Nasze dzieci też tańczyły, a później wzięły się za śpiewanie. – wspomina Maria Krzywdzińska.

Zespół ‘Ciupaga’ ma wielu wiernych fanów na Sądecczyźnie. Ma też małych naśladowców …

– Zespół Ciupaga jest naszym ulubionym zespołem. Nowy teledysk jest mistrzowski. Podobnie jak piosenka. Na pewno przypadnie wszystkim do gustu i będzie wpadać w ucho. – oceniają mieszkańcy regionu.

W teledysku do ‘Zguby’ Ciupagi wystąpił m.in. aktor Andrzej Grabowski, a także aktorzy z Teatru Nowego w Nowym Sączu. Teledysk wkrótce będzie mieć też swoją premierę na yt i w mediach społecznościowych.

 

 

Posłuchaj:
Piotr Krzywdziński
Maria Krzywdzińska
Sądeczanie
Jolanta Moździerz
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Zbigniew Mączka
play
Słowo za słowo (NS) - Wacław Ligęza
play
Słowo za słowo (NS) - Tadeusz Kudłacz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN