Propozycje kulturalne – 12.12.2017

12.12.2017

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w bezpłatnych bożonarodzeniowych animacjach plastycznych. Te już w najbliższą sobotę podczas Radiowego Kiermaszu na tarnowskim rynku od godziny 15.00. Zapisy na animacje trwają do czwartku. Zgłoszenia można wysyłać na adres mailowy promocja@rdn.pl. W treści maila należy podać imię, nazwisko i wiek uczestnika. A na kiermasz warto wybrać się nie tylko ze względu na bożonarodzeniowe animacje. Kiermasz to dobra okazja do wyposażenia się w świąteczne dekoracje czy potrawy, ale też wybrania prezentów pod choinkę. Radiowy Kiermasz Świąteczny w sobotę od 10.00 do 18.00 na tarnowskim rynku a od 18.00 koncert Adama Stachowiaka – akustycznie i świątecznie.

A jeszcze dziś Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku otwiera wystawę malarstwa Małgorzaty Mizi. To zbiór prac krakowskiej artystki z ostatnich lat. Wernisaż o godzinie 17.00 w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym. Wystawę będzie można oglądać do 9 lutego.

Godzinę później – również w brzeskim centrum – spektakl muzyczny na podstawie opery Straszny dwór Stanisława Moniuszki. Na scenie artyści z Miejskiego Ośrodka Kultury i Orkiestra Kameralna pod batutą Bartosza Staniszewskiego. Rozpoczęcie o 18.00. Obowiązują bilety.

Z kolei w Bochni dziś spektakl komediowy Chory na sukces w reżyserii Stefana Friedmana. Zagrają Krzysztof Ibisz, Piotr Pręgowski, Krzysztof Hanke i Tadeusz Ross. Spektakl o 18.00 w Oratorium Św. Kingi w Bochni.

W tym tygodniu też kolejny koncert S.M. Rock w Tarnowie. W Piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury wystąpią uczniowie i nauczyciele Szkoły Muzyków Rockowych. W programie przeboje między innymi Krzysztofa Zalewskiego czy Dawida Podsiadło, ale też na przykład Katy Perry. Koncert w piątek o 19.00. Bilety do nabycia w TCK.

Posłuchaj:
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Anna Pieczarka
play
Słowo za słowo (NS) - Piotr Ryba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN