Propozycje kulturalne – 22.01.2018

22.01.2018

Już dziś koncert charytatywny w tarnowskim teatrze. Wystąpi Katarzyna Nosowska z zespołem, ale też Totentanz i Mercurius. Dochód będzie przeznaczony na wakacyjny wyjazd wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Eugenii Gierat z Tarnowie. – Oczywiście zawsze przeszkodą w organizowaniu takich wyjazdów są środki finansowe, które musimy we własnym zakresie zdobywać. Stąd pomysł zorganizowania koncertu i mamy nadzieję, że nam się uda – mówi Katarzyna Szczutowska, prezes Stowarzyszenia Bądźmy Razem. Koncert dziś o godzinie 18.00. Obowiązują bilety.

O 18.00 też pierwszy koncert z cyklu Muzyka polska – w setną rocznicę odzyskania niepodległości. To propozycja Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie. Koncert już dziś w tarnowskiej Sali Lustrzanej przy ulicy Wałowej. Wstęp wolny.

Dziś też Wieczór Indyjski w Brzesku. Jego tematem będą luksusowe pociągi w Indiach. W programie między innymi degustacja, bazar indyjski czy quiz z nagrodami. Rozpoczęcie o godzinie 18.00 w Piwnicy Brzeskiej, wstęp wolny.

A już w najbliższą niedzielę koncert kolęd Adama Stachowiaka w Dolinie Pstrąga w Machowej. To spotkanie dla słuchaczy radia RDN Małopolska. Ostatni występ artysty przyciągnął tłumy na tarnowski rynek. Teraz kameralnie wystąpi w Karczmie Dolina Pstrąga w Machowej. Adam Stachowiak w karczmie Dolinie Pstrąga w Machowej w najbliższą niedzielę – 28 stycznia o godzinie 18.00. Zaproszenia są do zdobycia w programach: Tarnowski Poranek, Radioaktywne oraz Lepsza część dnia. Organizatorem koncertu są RDN Małopolska, Karczma Dolina Pstrąga i firma Taurus.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Ciepiela
play
Słowo za słowo (M) - Sławomir Paterek
play
Słowo za słowo (NS) - Magdalena Majka
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN