Propozycje kulturalne – 22.02.2018

22.02.2018

Jeszcze dziś otwarcie wystawy Krystyny Baniowskiej-Stąsiek w brzeskiej bibliotece. Artystka zaprezentuje ponad sto kolaży. Wystawie towarzyszą prace Michela Meyera, mieszkańca francuskiej Prowansji, które w lirycznej i abstrakcyjnej formie przedstawiają pejzaże Francji. Wernisaż dziś o godzinie 18.00 w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzesku.

Dziś też coś dla miłośników Jazzu. W Tarnowie zagra zespół Old Boys Band. Koncert z cyklu Jazzowe Czwartki dziś o 20.00 w Bombay Music w Tarnowie.

A już jutro koncert finałowy Zimowej Akademii Muzyki w Lusławicach. Wystąpią wybrani młodzi muzycy z klas mistrzowskich Joanny Ławrynowicz-Just, Wiesława Kwaśnego, Kazimierza Michalika i Stanisława Firleja oraz Jana Kotuli. Koncert w piątek o godzinie 19.00 w Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach.

Teraz zaglądamy na ekrany kin w regionie. W tarnowskim Kinie Marzenie Kobiety mafii oraz Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska. W Mościckim Millenium Nowe oblicze Greya, Podatek od miłości, Plan B i Fernando. W Cinema 3D w Tarnowie Nowe oblicze Greya, Cudowny chłopak, Czarna Pantera, Czwarta władza, Kobiety mafii, Kształt wody, Podatek od miłości, Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska i Jaskiniowiec. Kino Promień w Tuchowie zaprasza na Kobiety mafii i Fernando. Na ekranie kina Sokół w Dąbrowie Tarnowskiej Kobiety mafii i Nowe oblicze Greya. Kino Regis w Bochni zaprasza na Kobiety mafii i Jaskiniowca. W brzeskiej Planecie Kobiety mafii, Nowe oblicze Greya i Gnomy rozrabiają. W Dębicy na ekranie kina Kosmos Kobiety mafii. A w kinie Galaktyka w Mielcu Kobiety mafii, Cudowny chłopak i Jaskiniowiec.

Posłuchaj:
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - bp Leszek Leszkiewicz
play
Słowo za słowo (M) - Krzysztof Kaczmarski
play
Słowo za słowo(NS) - Grzegorz Biedroń
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN