Propozycje kulturalne – 26.02.2018

26.02.2018

Już dziś wernisaż Wystawy Plakatu Społecznego Studentów Instytutu Sztuki PWSZ w Tarnowie. Na wystawie zaprezentowane zostaną plakaty społeczne i kulturalne powstałe w ramach zajęć w pracowniach dr. Bartłomieja Bałuta i mgr. Wojciecha Kołka. To czwarta już wystawa z tego cyklu w Centrum Sztuki Mościce. Będzie czynna do 15 marca.

Z kolei jutro w Lusławicach wystąpi Chór dziecięcy Collège Jean-Philippe Rameau pod batutą Christopha Junivarta. W programie m.in.: Debussy, Clérambault, Charpentier czy Lully. Koncert we wtorek o godzinie 19.00 w Centurm Muzyki Krzysztofa Pendereckiego.

A w najbliższy piątek w Zgłobicach koło Tarnowa rusza cykl koncertów artystów z Piwnicy pod Baranami. W Hotelu Dunajec wystąpi Agata Ślazyk z recitalem Gdzieś na ulicy nienazwanej. Będzie jej towarzyszył pianista Tomasz Kmiecik. – Po recitalu zapraszamy wszystkich na spotkanie z artystami, gdzie będzie można miło spędzić czas, porozmawiać przy przekąskach przygotowanych przez naszych szefów kuchni – mówi Katarzyna Mazurek z Hotelu Dunajec. Recital w piątek – 2 marca o godzinie 19.00 w Hotelu Dunajec w Zgłobicach, który w tym roku obchodzi 18-lecie. Bilety do nabycia w recepcji hotelu.

Dzień później w Tarnowie koncert niezapomnianych polskich przebojów. W Centrum Sztuki Mościce wystąpi Janusz YANINA Iwański z zespołem w koncercie Piosenki polskie. Ocalić od zapomnienia. Będzie można usłyszeć między innymi takie utwory jak „Oprócz błękitnego nieba”, „Ocalić od zapomnienia”, „Tolerancja”, „Modlitwa” czy „Biały Krzyż”. Nie zabraknie też oczywiście „Wielkiego podzielenia”. Koncert w najbliższą sobotę o godzinie 18.00 w Centrum sztuki Mościce w Tarnowie. Obowiązują bilety.

Posłuchaj:
Wydawca, fot. hoteldunajec.pl
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Arkadiusz Mikuła
play
Słowo za słowo(NS) - Jacek Lelek
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN