Propozycje kulturalne – 27.11.2017

27.11.2017

Jeszcze dziś w Tarnowie spotkanie z Joanną Mazur, niewidomą złotą medalistką Mistrzostw Świata w Londynie oraz z jej przewodnikiem Michałem Stawickim. To w ramach Festiwalu Sztuki ArtFest. Spotkanie o 17.00 w tarnowskim BWA. Joanna Mazur należy do Tarnowskiego Zrzeszenia Sportowego Niepełnosprawnych START.

A na antenie radia RDN ruszyła wielka mikołajowa akcja. Rozdajemy prezenty każdego dnia. Słuchajcie uważnie Radia RDN. Wygrane prezenty osobiście wręczy Święty Mikołaj podczas zabawy w Karczmie Dolina Pstrąga w Machowej. Ta już w najbliższą sobotę – 2 grudnia. Zaplanowano sporo atrakcji dla całych rodzin. Będą też smakowite przekąski. Zabawa w Karczmie Dolina Pstrąga w Machowej 2 grudnia od 14.00 do 20.00.

Gminne Centrum Kultury w Żabnie zaprasza dzieci na spektakl Królowa śniegu w reż. Henryka Hryniewickiego. Na scenie aktorzy Teatru Nemno z Rzeszowa. Spektakl, utrzymany w nietypowej konwencji teatru cieni, grany będzie 4 grudnia o godz. 9.00 oraz o godz. 10.30. Wstęp jest wolny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy

Do 1 grudnia za darmo można korzystać z nowo oddanej pływalni w Woli Rzędzińskiej. Teraz to Centrum Rekreacji Wodnej. Na miejscu pojawiły się urządzenia rehabilitacyjne, siłownia i sauna. Z okazji otwarcia, do 1 grudnia korzystanie z Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej jest bezpłatne.

A już jutro – 28 listopada – w Tarnowie forum ludzi kultury pod hasłem – Małopolska. Kultura wrażliwa. Projekt ma pomóc w dostosowaniu małopolskich instytucji kultury do potrzeb osób niepełnosprawnych. W spotkaniu wezmą udział pracownicy ośrodków kultury – bibliotek, muzeów, teatrów czy kin. Wśród prelegentów jest między innymi Jan Mela. Spotkanie jutro od 9.00 w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie. Obowiązywały zapisy.

Posłuchaj:
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za Sowo (M) - Piotr Chęciek
play
Słowo za słowo (NS) - Piotr Ryba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN