Propozycje kulturalne – 3.01.2018

03.01.2018

Bartek Szu i Te Fajne Dziewczyny zapraszają do Tarnowa. Już jutro wystąpią w Restauracji Bombay Music z koncertem Sounds of Christmas. Początek o godzinie 20.00, wstęp wolny.

Vinny i Carmine Appice będą kolejnymi gwiazdami cyklu Bochnia Rocks! Zagrają legendarne utwory artystów z którymi współpracowali – to między innymi Ozzy Osbourne, Vanilla Fudge, Cactus czy Rod Stewart. Koncert w najbliższy piątek o 20.00 w Kinie Regis.

W piątek też wernisaż w Domu Kultury w Mielcu. To wystawa malarstwa Tomasza Mrozowskiego zatytułowana Dotyk. Wernisaż w piątek o 18.00. Prace będzie można oglądać do 28 stycznia.

A dzień później Koncert Noworoczny w stylu wiedeńskim Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej pod batutą Franciszka Wyzgi. W sali widowiskowej Domu Kultury w Mielcu będzie można usłyszeć między innymi utwory Straussów. Koncert w sobotę o 16.00. Bilety do nabycia w kasie kina Galaktyka.

Legenda polskiej muzyki szantowej wystąpi w Tarnowie. Trwa sprzedaż biletów na koncert zespołu Cztery Refy. Zespół powstał ponad 30 lat temu i wydał już 15 płyt. W repertuarze między innymi pieśni morskie czy ballady rybackie. Koncert grupy Cztery Refy w piątek – 12 stycznia w Piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury o godzinie 19.00. O bilety można pytać w TCK.

W Muzeum Etnograficznym w Tarnowie można oglądać wystawę Bracia mniejsi – bajki Jeana de La Fontaine’a. Organizatorami są Muzeum Okręgowe w Tarnowie oraz Muzeum Lalek w Pilźnie. Wystawa czynna do końca lutego.

Posłuchaj:
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - bp Leszek Leszkiewicz
play
Słowo za słowo (M) - Krzysztof Kaczmarski
play
Słowo za słowo(NS) - Grzegorz Biedroń
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN