Propozycje kulturalne – 8.01.2017

08.01.2018

Mamy coś dla miłośników białego szaleństwa. Można zapisywać się na radiowe wyjazdy na narty do stacji narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla. To oferta dla osób indywidualnych, ale też grup zorganizowanych. Pierwszy wyjazd na narty w sobotę, 13 stycznia. Koszt wyjazdu to 95 złotych. W cenie jest sześciogodzinny karnet na stok narciarski oraz dodatkowe promocje w punktach gastronomicznych. Zapisy na wyjazdy prowadzone są w siedzibie radia RDN Małopolska przy ulicy Bema 14 oraz w Diecezjalnym Duszpasterstwie Pielgrzymkowo-Turystycznym ITER przy ulicy Urszulańskiej 9.

Jeszcze przez tydzień można nadsyłać prace na konkurs fotograficzny gminy Radłów. Chodzi o uwiecznienie na fotografiach piękna krajobrazu i zabytków, ale też ciekawych wydarzeń na terenie gminy. Autorzy najlepszych fotografii otrzymają nagrody pieniężne. Nagrodzone prace zostaną opublikowane też w specjalnym albumie. Zgłoszenia i informacje w Urzędzie Miejskim w Radłowie.

Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na pierwszą w tym roku wystawę. To Polski Orient, czyli fotografie i opowieści Pawła Krysy. Jest on historykiem, etnografem, podróżnikiem i przewodnikiem. Organizuje wyjazdy po Europie Wschodniej. Wernisaż i spotkanie i autorem poprowadzi Monika Faron-Miśtak. Wernisaż w najbliższą środę – 10 stycznia o godzinie 18.00 w Galerii TCK. Wystawa będzie czynna do końca stycznia.

W środę też Lekcja dizajnu. W Biurze Wystaw Artystycznych w Tarnowie odbędzie się wykład Bartłomieja Bałuta i Joanny Tyborowskiej z Instytutu Sztuki tarnowskiej PWSZ. To o godzinie 17.00.

Posłuchaj:
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Adam Pieniążek
play
Słowo za słowo (NS) - Paweł Kupczak
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN