Radiowcy nagrali wspólny utwór [POSŁUCHAJ]

20.02.2018

Lucyna Ruchała i Krzysztof Niedzielan pracują w radiu RDN Nowy Sącz, a po godzinach zajmują się muzyką. Rapowo-śpiewany utwór “Wyobraź sobie” został nagrany na płytę Emocjonalia i jest już dostępny w internecie. Cały projekt jest elementem współpracy Christophorosa777 i producenta Keyteepee.

Duet zaprosił do współpracy Lucynę Ruchałę, która nie tylko prowadzi program na antenie RDN Nowy Sącz, ale i śpiewa. Między innymi w sądeckim zespole Chwalcy Pana. Jej kolega redakcyjny postanowił wykorzystać zdolności wokalne.

Z resztą nie pierwszy raz, bo już 3 lata temu Lucyna zaśpiewała w refrenie jednego z moich kawałków. Wiedziałem, że i tym razem warto powierzyć jej to zadanie. Lubię śpiewane elementy w hip-hopie – wyjaśnia Krzysztof Niedzielan, Christophoros777.

Jak podkreśla Lucyna Ruchała, wspólne nagranie było ciekawą przygodą. – Cieszę się, że towarzyszyli mi wtedy dobrzy ludzie. Pamiętam niesamowite opanowanie Kamila (Keyteepee), świętą wręcz cierpliwość i mnóstwo dobrej woli u Krzyśka, otwartość, no i zaufanie – że powierzył mi interpretację muzyczną części swojego tekstu – powiedziała nasza koleżanka redakcyjna.

Utwór “Wyobraź sobie” możecie słuchać na kanale KTP Records w serwisie YouTube. Najprawdopodobniej jeszcze w lutym płyta Christophorosa777 i Keyteepee będzie już dostępna – cyfrowo i fizycznie. Radio RDN Nowy Sącz jest patronem medialnym krążka.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Arkadiusz Mikuła
play
Słowo za słowo (NS) - Józef Tobiasz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN