Radiowe Grillowanie Mistrzów w Ciężkowicach

07.09.2018

Degustacja potraw z grilla, atrakcje dla młodych i starszych oraz spora dawka muzyki z regionu. Radio RDN Małopolska wraz z samorządem Ciężkowic w niedzielę zapraszają na ‘Grillowanie Mistrzów”.

W przyrządzaniu potraw swoje umiejętności pokażą kucharze, radiowcy oraz zaproszeni goście. – Będzie można spróbować lokalnych wyrobów wprost z grilla – mówi Justyna Dziedzic, dyrektor promocji radia RDN Małopolska.

-Przed nami wielkie ‘Grillowanie mistrzów”, czyli kucharzy, radiowców oraz słuchaczy naszego radia. Specjalnie na Państwa oczach, z produktów najwyższej jakości, pochodzących od lokalnych dostawców, przygotowane zostaną przeróżne smakołyki z grilla. Będą to tradycyjne kiełbaski, karkówka przygotowana na rożne sposoby, a także najlepszej jakości wołowina. Także każdy smakosz znajdzie coś dobrego dla siebie – zachęca Justyna Dziedzic.

-Podczas popisów kulinarnych nie zabraknie również sporej dawki muzyki z regionu – dodaje Justyna Dziedzic. -Impreza rozpocznie się o godzinie 15. Cały czas będziemy dla Państwa grillować, ale jednocześnie na scenie będą się odbywały koncerty. Będą m.in. występować ‘Mali Borowianie”, a w finale koncert zespołu ‘Lachersi”. Występy będą cały czas przeplatane prezentacją tych wyrobów z grilla i opowieściami o grillowaniu – zapowiada.

Niedzielna impreza odbędzie się w Amfiteatrze Letnim w Ciężkowicach. ‘Grillowanie mistrzów” jest współfinansowane ze środków Województwa Małopolskiego.

Posłuchaj:
Justyna Dziedzic
RDN _
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Grzegorz Gotfryd
play
Słowo za słowo (NS) - Marta Słaby
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN