Rap z patriotycznym przesłaniem, prosto z Nowego Sącza [Posłuchaj]

11.01.2018

Miłość do ojczyzny jest motywem przewodnim najnowszego utworu duetu Christophoros777 i Keyteepee. Wspólnymi siłami nagrywają płytę Emocjonalia, z której pochodzi singiel Ojczyzno.

Christophoros zaprosił do nagrań sądeckiego rapera Kailu ze składu Inspiromani oraz rapera i wokalistę Hioba, znanego w środowisku muzyki chrześcijańskiej. Za warstwę muzyczną odpowiada Kamil Kamiński (Keyteepee).

Jestem patriotą, kocham swoją ojczyznę i właśnie to wyrażam w swoich zwrotkach. Wielu naszych rodaków wyjechało za granicę, żeby lepiej zarabiać i poprawić sytuację materialną swoich rodzin. Również tym osobom dedykowany jest ten kawałek. Tak się złożyło, że z Polski wyjechał też Kailu, którego możecie usłyszeć w drugiej zwrotce. Jak zawsze utwór jest pełen emocji, co podkreślił też świetny refren Hioba i nietuzinkowa produkcja Keyteepee – wyjaśnia Christophoros777, czyli Krzysztof Niedzielan.

Singiel Ojczyzno jest już dostępny serwisie YouTube, gdzie możecie posłuchać 8 z 13 utworów z płyty Emocjonalia. Krążek wyjdzie nakładem KTP Records i jest nagrywany w Nowym Sączu.

 

 

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Arkadiusz Mikuła
play
Słowo za słowo (NS) - Józef Tobiasz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN