RDN: Sylwestrowa goraczka sobotniej nocy na 103,6 FM!

31.12.2016

 

To bedzie prawdziwa goraczka sobotniej nocy, czyli Sylwester z RDN. Wieczór dla Ciebie w wydaniu sylwestrowego szalenstwa czeka na Was juz dzis w RDN Malopolska. Jesli wybieracie sie na prywatke i szukacie dobrej muzyki, zaoszczedzimy Wam czasu i przygotujemy ja za Was.

Bedziemy z Wami do pólnocy w rytmach najwiekszych sylwestrowych przebojów. Mozecie tez je sami zamówic. A potem wystarczy juz tylko wlaczyc odbiornik na 103, 6 FM.

 Bedzie to prawdziwa ‘goraczka sobotniej nocy’. Nie zabraknie zespolu Bee Gees. Beda tez Abba, Boney M., Modern Talking – zespoly, przy których doskonale bawili sie nasi rodzice i my ciagle bawimy sie. Dodatkowo, bedzie to wyjatkowe wydanie Wieczoru dla Ciebie. Bedziecie dzwonic i skladac sobie  zyczenia. Mozecie tez caly czas zamawiac piosenki – mówi Jerzy Olszówka, prezenter RDN Malopolska, który bedzie Wam towarzyszyl w te ostatnia noc 2016 roku.

Poczatek sylwestrowej zabawy z RDN o 21.30. Juz mozecie wysylac SMS-y z zyczeniami i propozycjami piosenek pod nr 72 601. W tresci wpisujcie rdn.wdc, a po przerwie wasze sylwestrowe muzyczne propozycje i pozdrowienia. W trakcie programu czekamy tez na Wasze telefony, pod nr 14 6 200 500.

Natomiast tuz po pólnocy bedziemy transmitowac noworoczna Msze sw. z tarnowskiej katedry pod przewodnictwem bpa Stanislawa Salaterskiego.

Posluchaj Jerzego Olszówki:

Jadwiga Koziol

 

Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Adam Pieniążek
play
Słowo za słowo (NS) - Paweł Kupczak
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN