‘Rockowe O!płateczki’ zabrzmią w Dąbrowie Tarnowskiej. Transmisja w RDN

05.01.2022

Tradycyjne kolędy i nastrojowe muzyczne opowieści świąteczne usłyszą ci, którzy 6 stycznia przyjdą do kościoła pw. Wszystkich Świętych w Dąbrowie Tarnowskiej.

Wojtek Klich, pomysłodawca i wykonawca (wraz z zespołem) popularnych i lubianych przez publiczność ‘Rockowych O!płateczków’, zapewnia, że koncert będzie dla niego bardzo osobistym przeżyciem.

– Siłą i czymś, co mnie kręciło w robieniu tych kolęd, są aranżacje. Zawsze chciałem je przedstawić tak po swojemu, autorsko. Mając za sobą już jakąś wizję muzyki, chciałem podać słuchaczom, widzom kolędy takie od siebie, takie ‘Klichowe’ i myślę, że one takie są. Gramy głównie kolędy autorsko zaaranżowane, na skrzypeczki, na gitarki, na głosy, na różne czarowne instrumenty. Są też takie moje opowieści wigilijne, które są jakby treściowo zawarte w tym pięknym czasie.

Koncert odbędzie się 6 stycznia o godz. 17 w kościele pw. Wszystkich Świętych w Dąbrowie Tarnowskiej i będzie transmitowany na żywo na antenie Radia RDN Małopolska. Organizuje go Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej i parafia pw. NMP Szkaplerznej.

Maria Polaczek
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za Sowo (M) - Norbert Kaczmarczyk
play
Słowo za Słowo (M) - prof. Kazimierz Wiatr
play
Słowo za słowo (NS) - Władysław Bieda
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN