Rodzinny Piknik z radiem RDN

27.05.2019

Wielkimi krokami zbliża się Rodzinny Piknik radia RDN. Z tej okazji Radio RDN przygotowało wiele atrakcji. Już 2 czerwca od godz. 16.00 na dziedzińcu radia RDN przy ul. J.Bema 14 będziemy świętować dwa ważne wydarzenia: Dzień Mamy i Dzień Dziecka.Piknik poprzedzi Msza św. w kościele św. Maksymiliana w Tarnowie o godz. 15.00

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Tarnowa i okolic oraz słuchaczy radia RDN na niezapomnianą zabawę. Dla mam przygotowaliśmy strefę relaksu, w której otrzymają bezpłatne porady kosmetologiczne jak i zabiegi upiększające.

Dodatkowo przygotowano wiele konkursów, w których będą mogły zdobyć vouchery na różnego rodzaju usługi kosmetyczne czy makijaż permanentny.

A dla najmłodszych gry i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami, pyszne przekąski, pokaz sprzętu pożarniczego, kąpiel w pianie oraz setki czekolad do rozdania.

Oprócz tego możecie liczyć na część artystyczną, o którą zadba grupa z Pałacu Młodzieży. Jak co roku w tym dniu otwieramy drzwi radia dla zwiedzających. Każdy zainteresowany może w tym dniu przyjść i zwiedzić radio oraz zgłębić tajniki pracy radiowców.

Piknik zakończymy z góralskim przytupem. Zagra folkowo-rockowy zespół „Turnioki”.

Posłuchaj:
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Marcin Kiwior
play
Słowo za słowo(NS) - Bogdan Łuczkowski
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN