Szanty wracają do Tarnowa!

24.08.2018

Zakończenie lata upłynie w rytmach żeglarskiej piosenki. Jej miłośnicy będą mogli pobawić się przy największych przebojach z gwiazdami tego gatunku. Nie zabraknie hitu Pożegnanie Liverpoolu.

– Zakończymy tradycyjnym Pożegnaniem Liverpoolu, którym zawsze kończyliśmy Bezan. Wierzę, że Amfiteatr się wypełni. Zapraszamy miłośników szant, folku i dobrej zabawy. Zaczynamy od występu The Cotton, podczas którego będzie też program dla dzieci. To jest taka próba, czy szanty do Tarnowa mają powrócić – zaprasza Ryszard Żądło, wiceprzewodniczący Rady Osiedla Starówka, które organizuje szantowe pożegnanie lata.

Koncerty będą połączone z piknikiem.

– Szanty będą próbą reaktywacji Bezanu – dodaje Ryszard Żądło. – Festiwal Bezan organizowany przez 25 lat o wymiarze ogólnopolskim i międzynarodowym cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Po 5 latach przerwy okazuje się, że na szanty w Tarnowie jest zapotrzebowanie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby, żeby szanty wróciły do Tarnowa jako cykliczna impreza – wyjaśnia samorządowiec.

Szanty już w sobotę, 25 sierpnia, w Amfiteatrze. Zagrają na początek The Cotton, potem Drake Sea Folk Group i Cztery Refy. Będą też atrakcje dla dzieci. A początek o godz. 17.00.

Posłuchaj:
Ryszard Żądło
Jadwiga Koziol
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Łucarz
play
Słowo za słowo(NS) - Józef Tobiasz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN