Taniec, gry, warsztaty. Zimowe ferie z Gminą Tarnów

15.01.2022

‘Z nami nuda się nie uda!’ – pod takim hasłem Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów organizuje dla dzieci z terenu gminy bezpłatne zajęcia podczas nadchodzących ferii.

Zastępca dyrektora Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów Ewa Kubisztal, zapewnia, że w bogatej ofercie tych zajęć każdy znajdzie coś dla siebie.

– Jest to oferta bezpłatnych zajęć. Zajęcia będą na sportowo, pod kątem naukowym, jak i artystycznym. W ramach tych zajęć dzieci będą mogły poruszać się, będą podstawy robotyki, warsztaty komputerowe, podstawy gry w szachy czy warsztaty dziennikarsko-recytatorskie. Warsztaty wokalistyki, warsztaty artystyczno-kreatywne, jak również podstawy cheerleadingu czy taniec towarzyski. A nasze biblioteki zapraszają na konkursy i zabawy z książką, jak również dni gier planszowych.

Zajęcia odbywać się będą w różnych miejscach na terenie całej gminy. Są one przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych. Na zakończenie ferii dzieci będą mogły zobaczyć w Centrum Sztuki Mościce film ‘Wiki i jej sekret’.

Z uwagi na ograniczoną przepisami sanitarnymi liczbę miejsc, na zajęcia obowiązują zapisy. Można ich dokonać do niedzieli 16 stycznia włącznie pod numerem telefonu: 603 313 444.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej Gminy Tarnów.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Andrzej Potępa
play
Słowo za słowo (NS) - Jacek Lelek
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN