W sądeckim MOK-u odbędzie się koncert stowarzyszenia Robimy Coś Więcej

26.02.2021

Wolontariusze tej organizacji i sądeccy muzycy przedstawią program zbliżony do premierowego wydarzenia w sierpniu zeszłego roku.

Koncert “Ponad i Pomimo” dedykowany dwójce małych sądeczan walczących o lepsze życie, nie mógł odbyć się z udziałem publicznością ze względu na wprowadzoną wtedy na terenie miasta czerwoną strefę.

Teraz możemy spotkać się w większym gronie – mówi prezes Stowarzyszenia Robimy Coś Więcej Maria Polańska.

– Cieszymy się bardzo, że będziemy mieć większy feedback od publiczności. To jest całkowicie inny koncert niż śpiewanie do kamer. To będą wszystko utwory, w których najważniejszy jest tekst. My w stowarzyszeniu działamy na tym, że nasze koncerty pisane są, żeby słowa, muzyka i sposób przekazu najbardziej dotarły do widza, a także zmotywował do robienia czegoś więcej.

Chcemy pokazać Wam, że pomagać warto #ponad i #pomimo wszystkim przeciwnościom – wyjaśnia członek stowarzyszenia Tomasz Wnuk.

– Nasze poprzednie trzy koncerty były koncertami gdzie zbieraliśmy na podopiecznych naszego stowarzyszenia. Raz to była Paulinka Szkaradek, raz Marcelek Pawlik. Za każdym razem zbieraliśmy na rehabilitację i ortezy. Tym razem będzie to zbiórka na cele statutowe, abyśmy mogli dalej tworzyć koncerty, zbierać kolejnych podopiecznych stowarzyszenia i pomagać kolejnym dzieciakom.

Koncert zostanie zagrany dziś o 16.00 i 19.00.

Posłuchaj:
Maria Polańska
Tomasz Wnuk
Maria Mółka
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Seweryn Partyński
play
Słowo za słowo (NS) - Leszek Skowron
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN