W ten weekend finał Święta Bochni

21.06.2019

W amfiteatrze Parku Uzbronia występy gwiazd: zespołu LemOn i Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów.

 

Dzisiaj o godz. 17.00 Grupa “Przyjaźń” działająca przy Środowiskowym Domu Samopomocy da koncert “Nasze ulubione piosenki”, a godzinę później rozpocznie się Koncert Galowy laureatów przeglądu Młode Talenty 2019.

W sobotę o 19ej spektakl “Kopciuszek naszych czasów” zaprezentuje młodzież z Ochronki. Zaplanowano też wręczenie nagród dla wędkarzy oraz wyróżnienia “Boleslavus Dux Fundator”. Około godz. 21.00 zagra grupa LemON – mówi Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Anna Kocot-Maciuszek

Grupa Lemon wystąpi w cyklu “Nowa muzyka polska”. Drugiem takim wątkiem , który chcemy rozwijać coraz bardziej w święto miastato są bocheńskie wątki muzyczne. W ramach tego wątklu wystąpi Marcin Furmański. Sami bocheńscy muzycy, ale wsparci Ryszardem Sygitowiczem, wspaniałym wirtuozem gitary.

A Marcin Furmański z Przyjaciółmi zagra w niedzielę o 19ej. Krzysztof Cugowski zaśpiewa, także w niedzielę, o 21ej. Zagrają z nim Jacek Królik na gitarach, Robert Kubiszyn na basie, Tomasz Kałwak na klawiszach i Cezary Konrad na perkusji.

Posłuchaj:
Marek Kołdras
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - Andrzej Lewek
play
Słowo za słowo (M) - Wojciech Skruch
play
Słowo za słowo (NS) - Sławomir Szczerkowski
play
Mirosław Waląg
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN