Weekend za pół ceny już ruszył. Sprawdź atrakcje w regionie

15.03.2019

Muzea, skanseny, miejsca rozrywki, hotele i restauracje, w ten weekend obniżają ceny. W całym kraju trwa akcja Polska Zobacz Więcej. Niektóre miejsca można zobaczyć nawet za darmo.

Pionierem w zgłoszonych ofertach jest Krynica-Zdrój, gdzie królują oferty hotelarskie. Takie możecie znaleźć też w Muszynie, Limanowej i w Szczawnicy. Na Sądecczyźnie w ten weekend taniej możecie też pojeździć na nartach. Na liście tanich miejsc do odwiedzenia znalazły się też instytucje kulturalne. W Nowym Sączu do tego grona można zaliczyć Miasteczko Galicyjskie, gdzie przez całą sobotę ekspozycje możecie zwiedzać za darmo, a w niedziele po ulgowych cenach.

Za pół ceny możecie wybrać się w rejonie gorlickim do skansenu i Kasztelu w Szymbarku. Tak samo będzie w przypadku Dworu Karwacjanów w Gorlicach, Zagrody Maziarskiej w Łosiu czy cerkwi w Bartnem. W obiektach podległych gorlickiemu muzeum możecie zacząć zwiedzanie już w piątek (15.03).

W swoje okolice zaprasza też gmina Ochotnica Dolna. To już coś dla miłośników chodzenia po górach. Cztery wieże widokowe na szczytach Lubania i Gorca, Magurek i Koziarza przez cały rok dostępne są za darmo, to tym bardziej promuje się to miejsce przez akcję Ministerstwa Sportu i Turystyki. Wieże swoją architekturą nawiązują do drewnianych kościołów gotyckich w regionie, a gdy się na nie wejdzie ,można zobaczyć przepiękną panoramę.

Całą listę miejsc znajdziecie na stronie www.polskazobaczwiecej.pl

rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - bp Leszek Leszkiewicz
play
Słowo za słowo (M) - Krzysztof Kaczmarski
play
Słowo za słowo(NS) - Grzegorz Biedroń
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN