Zapraszamy do wykonywania ozdób – Radiowy Kiermasz Świąteczny pełen atrakcji!

13.12.2017

Dzieci zainteresowane plastyką na start. Zapraszamy do udziału w specjalnych animacjach plastycznych podczas III Radiowego Kiermaszu Świątecznego już w najbliższą sobotę.

Będzie można własnoręcznie wykonywać bożonarodzeniowe ozdoby. – Już można się zapisywać – mówi Ewa Lasota z Biura Promocji i Reklamy RDN Małopolska. – Zapraszamy dzieci i młodzież na godzinę 15.00 na animacje plastyczne. To będzie ręczne wykonywanie ozdób świątecznych różnymi technikami. Materiały do dekoracji oczywiście będą na miejscu. Zgłoszenia przyjmujemy pod mailem promocja@rdn.pl – zachęca Ewa Lasota.

Animacje plastyczne są jednym z punktów programu radiowego kiermaszu. Zaplanowano też m.in. bezpłatne degustacje gorących kasztanów, konkursy z nagrodami – a do wygrania także żywe choinki. Będzie koncert ludowego zespołu Kumotry a także występ Adama Stachowiaka akustycznie.

 

Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy promocja@rdn.pl do czwartku (14.12.). W treści maila należy podać imię, nazwisko i wiek uczestnika. Zajęcia rozpoczną się o godz. 15:00.
Regulamin:
1. Za dzieci biorące udział w animacjach odpowiada rodzic, opiekun prawny lub osoba powyżej 18 roku życia na ten cel wyznaczona (osoba odpowiedzialna). Osoba odpowiedzialna odpowiada za bezpieczeństwo dzieci podczas trwania wydarzenia.
2. Materiały dostarcza organizator
3. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych warsztaty zostaną przeniesione do wyznaczonego wówczas miejsca.
4. Osoby uczestniczące w zajęciach potwierdzają, że zapoznały się z regulaminem animacji.
Posłuchaj:
Ewa Lasota
Dorota Kunc
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Kazimierz Koprowski
play
Słowo za słowo(NS) - Artur Czarnecki
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN