Zasoby Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ dostępne w sieci

27.03.2020

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ postanowiło udostępnić część posiadanych w swoich zasobach interesujących i wartościowych materiałów, jak również ułatwić dotarcie do tych, które są już dostępne online.

Do końca marca można korzystać z wersji cyfrowych czterech publikacji wydanych przez MCK SOKÓŁ w ramach projektu Małopolska Szkoła Tradycji: Pieśni ludowe, Pieśni z Sądecczyzny, Pieśni Pogórza, Ziemia Biecka. Lud polski w powiatach gorlickim i grybowskim .

Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ – oddział MCK SOKÓŁ zaprasza natomiast do przeglądania katalogów towarzyszących organizowanym przez nią wystawom oraz kolekcji obrazów, które posiada w swoich zbiorach.

Na kanale YouTube Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ znajdują się liczne zapisy pełnych koncertów, takich jak np. koncerty inauguracyjne festiwalu Świeto Dzieci Gór oraz spektakle, widowiska i interesujące wykłady.

Szczegóły oferty jaką przygotowało Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ można znaleźć na stronie http://mcksokol.pl/aktualnosc/mck-sokol-w-sieci.

rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - ks. Piotr Cebula
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Sorys
play
Słowo za słowo (NS) - Jan Golba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN