Zespół Mazowsze będzie przesłuchiwał w Nowym Sączu uzdolnionych wokalnie. Rusza nabór do ogólnopolskiego konkursu

10.06.2021

Ruszają zgłoszenia do wojewódzkich eliminacji w ramach II Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Jopka, legendarnego wokalisty zespołu Mazowsze.

Jako jeden z 16 ośrodków regionalnych w Polsce, w naszym województwie przesłuchania zorganizuje Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ.

Z tej okazji, aby promować wydarzenie, do Nowego Sącza przyjechali przedstawiciele zespołu.

Jest mi niezmiernie miło powitać przedstawicieli zespołu Mazowsze. Dziękuję bardzo, że przyjechaliście Państwo do Nowego Sącza, że właśnie tu chcecie zachęcać, chcecie mówić do wszystkich tych, którzy chcieliby współtworzyć ten wspaniały zespół – mówił dyrektor MCK SOKÓŁ Andrzej Zarych, podkreślając, że to doskonały moment, aby uzdolnione osoby z Sądecczyzny i całej Małopolski, mogły spróbować spełnić w ten sposób swoje wokalne marzenia.

W przesłuchaniach do konkursu im. Stanisława Jopka mogą brać udział tylko soliści w czterech kategoriach wiekowych, które mieszą się w ramach od 8 roku życia do najstarszej osoby, który zgłosi się do eliminacji.

Zgłoszenia można nadsyłać do 1 października, a wojewódzkie przesłuchania w Centrum Kultury SOKÓŁ, odbędą się od w dniach od 25 do 26 października.

Łukasz Raczkowski, fot. FB Mazowsze - Konkurs im. S. Jopka
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (RM) - Paweł Augustyn
play
Słowo za słowo - Marcin Romanowski - 18.06.2021
play
Słowo za słowo (NS) - Marek Pławiak
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN