20 tysięcy złotych za pomoc w ujęciu mordercy spod Częstochowy

20.07.2021

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył 20 tysięcy nagrody za informacje, które pomogą zatrzymać Jacka Jaworka podejrzanego o zabójstwo 3 osób lub znaleźć jego zwłoki. Każdy posiadający informacje na temat poszukiwanego proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Policja gwarantuje anonimowość.

Jacek Jaworek 10 lipca zastrzelił małżeństwo i ich 17-letniego syna w Borowcach koło Częstochowy. Tuż po zabójstwie mężczyzna uciekł, a prokuratura wystawiła za nim list gończy. Podczas popełniania zbrodni, ubrany był w granatową koszulkę z jasnym napisem na przedniej części, granatowe spodnie jeansowe oraz szarą bluzę dresową.

Znakiem szczególnym Jacka Jaworka jest widoczna przez koszulkę narośl na prawej łopatce o rozmiarze kilku centymetrów. Policja ostrzega, że poszukiwany może posiadać broń palną, być niebezpieczny i agresywny. Policjanci przypominają, że ukrywanie lub pomoc w ukryciu osoby poszukiwanej jest przestępstwem i grozi za nie kara do 5 lat więzienia.

 

Posłuchaj:
Wydawca, Piotr Bukański
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Pomagamy i chronimy
play
Słowo za słowo (M) - Tadeusz Bąk
play
Słowo za słowo(NS) - Wojciech Włodarczyk
play
Słowo za słowo (NS) - Witold Kozłowski
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN