32- latka zginęła od uderzeń butelką

09.11.2017

Wiadomo już, że Marta L. wyszła z domu 11 października i wtedy też została zamordowana. Jej ciało znaleziono po ponad 3 tygodniach ukryte w rowie w podtarnowskiej Brzozówce.

Poszukiwania doprowadziły policję do jej porzuconego telefonu, torebki oraz kurtki. Potem natrafiono na ukryte w przepuście ciało. Zamordował ją Mariusz M., kolega, z którym spożywała alkohol.

Mężczyzna przesłuchiwany jako świadek przyznał się sam do morderstwa i wszystko opisał – mówi Marcin Stępień, prokurator rejonowy w Tarnowie. – Sprawca – jak wyjaśnił – niezadowolony był z uwag, jakie pod jego adresem skierowała pokrzywdzona. Wpadł w szał i zadał jej kilkanaście uderzeń. Śmierć kobiety nastąpiła w wyniku obrażeń ciała zadanych szklaną butelką w okolice głowy i szyi. Kiedy zorientował się, że pokrzywdzona nie żyje, zabrał jej zwłoki, przeniósł i upchnął w przepuście – informuje prokurator rejonowy.

31- letniemu mieszkańcowi Brzozówki grozi dożywocie. Przypomnijmy, że tarnowska Policja na początku wykluczyła w zdarzeniu udział osób trzecich.

Posłuchaj:
Marcin Stępień
Jadwiga Koziol
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Łucarz
play
Słowo za słowo(NS) - Magdalena Majka
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN