Przynieś wodę do gorlickiego szpitala

19.11.2020

Gorliczanie postanowili pomóc pacjentom covidowym przebywającym w gorlickim szpitalu. Wszystko w ramach akcji ‘Zbiórka wody dla oddziałów COVID’owych w Gorlicach.

Akcja jak informują na facebookowym profilu organizatorzy zrodziła się z potrzeby serca i jest skierowana do chorych przebywających na oddziale covidowym, którego pacjenci nie mogą opuszczać. Jak zapewniają nas władze szpitala, rodziny pacjentów mogą przynosić chorym produkty, które zostaną przez obsługę szpitala dostarczone w bezpieczny sposób na oddziały. Jednak część rodzin chorych przebywa na kwarantannie, a to uniemożliwia im dostarczenie chociażby wody do szpitala. Dlatego też gorlicka społeczność postanowiła pomóc i zorganizowała akcję pomocową.

Wodę niegazowaną można przynosić w dniach roboczych w godz. od 7 do 12 do magazynu przy wejściu do szpitalnej kuchni. Jak podkreśla dyrekcja, wszyscy pacjenci przebywający na gorlickich oddziałach mają zapewnione niezbędne produkty zarówno żywnościowe jak i higieniczne, a tego rodzaju akcja to przede wszystkim pokazanie pacjentom covidowym, że inni o nich pamiętają.

Aleksandra Podziewska
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - ks. Piotr Cebula
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Sorys
play
Słowo za słowo (NS) - Jan Golba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN