Akcja pomocowa dla 20-letniej Justyny trwa

19.11.2019

Dwudziestoletnia Justyna z Limanowej walczy o życie po tym jak zdiagnozowano u niej raka. Na jej leczenie potrzeba 700 tysięcy złotych. Jednak by rodzice mogli zabrać dziewczynę do specjalistycznej kliniki w Meksyku muszą nazbierać znacznie więcej pieniędzy. – Justyna była zawsze energiczną dziewczyną, i myślę, że to pomaga jej w walce z chorobą – podkreśla mama Justyny. Jak dodaje wielu znajomych wspomaga akcje.

Nie minął miesiąc a już jest praktycznie ponad 90% potrzebnych pieniędzy. Zbieramy przede wszystkim na leczenie lekiem ONC201 i Bosfenem bo to na razie jest terapia, którą my możemy przeprowadzić. Stan Justyny jest na tyle słaby, że teraz po prostu leży. Taka podróż np transportem medycznym to jest 500 tysięcy złotych, a my zbieramy około 700 na leczenie. Jeśli więc zbierzemy pieniądze ponad tą założoną kwotę będziemy wydać je w jakiejś części na koszty związane z lotem – tłumaczy mama Justyny.

Justyna w 2015 roku zaczęła chorować i po leczeniu w Polsce choroba ustąpiła ale od tego roku wróciła ze zdwojoną siłą. Jedynym wyjściem jest bardzo kosztowna kuracja lekowa w Meksyku. Jeśli chcecie pomóc na portalu siepomaga trwa zbiórka.

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/zycie-justyny

Posłuchaj:
Mama Justyny
Karolina Średnicka
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za Słowo (M) - Lesław Wieczorek
play
Słowo za Słowo (NS) - Wacław Ligęza
play
Słowo za Słowo (NS) - Adam Ruszaj
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN