Anna Pieczarka: Deklaruję współpracę z nowym burmistrzem Ciężkowic [WIDEO]

30.06.2021

Taki jest wybór mieszkańców Ciężkowic, jako parlamentarzysta deklaruję współpracę z nowym włodarzem – mówi poseł PiS Anna Pieczarka komentując wyniki drugiej tury wyborów na burmistrza Ciężkowic.

Wygrał w nich Stanisław Kuropatwa, który uzyskał nieco ponad 60 procent poparcia. W drugiej turze pokonał kandydata PiS Michała Koralika.

– Należy uszanować wybór mieszkańców gminy Ciężkowice. Wiem, że nasz kandydat Michał Koralik złożył gratulacje wybranemu burmistrzowi, panu Kuropatwie, co ja też w tym momencie czynię. Prosił o dobrą współpracę dla Ciężkowic, dla wszystkich mieszkańców. Też wyrażam nadzieję, że tak będzie. Jako poseł deklaruję wsparcie dla miasta i wszystkich jego mieszkańców.

Jak dodawała poseł, wciąż aktualna jest deklaracja wsparcia dla tworzenia w Ciężkowicach uzdrowiska.

– Czy jest szansa, że będzie wsparcie rządowe dla tej inwestycji? – W miarę możliwości, jeżeli to wsparcie będzie możliwe, to na pewno ono będzie. Ja to wsparcie wszystkim mieszkańcom i samorządowcom deklaruję – powiedziała poseł Pieczarka.

Na razie w Ciężkowicach otwarto Park Zdrojowy. Do dyspozycji korzystających jest tam hydroterapia, sieć alejek i kładek w lesie, ogród sensoryczny, arboretum oraz alpinarium.

Posłuchaj:
Anna Pieczarka
Bartek Ziaja
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Pomagamy i chronimy
play
Słowo za słowo (M) - Wiesław Krajewski
play
Słowo za słowo (NS) - Władysław Bieda
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN