Arkadio apeluję do ojców o zaangażowanie: Nie mów matkom, że siedzą w domu!

26.05.2020
Nie mów matkom, że siedzą w domu! – rapuje Arkadio. Piosenka z gościnnym udziałem Ewy Novel to podziękowanie dla wszystkich matek za heroiczny wysiłek, który ponoszą w codzienności, oraz apel o zaangażowanie skierowany do wszystkich ojców. Dziś w sieci po raz pierwszy można zobaczyć klip do utworu “Siedzą w domu”.

Dzieci potrzebują dużo bardziej czasu i uwagi niż pieniędzy. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam i tych, które czekają na cud narodzin. To najpiękniejsza i najtrudniejsza perspektywa, która nadaje potężny sens codzienności. Facet musi czuć, że się angażuje i że go to kosztuje – tylko wtedy ma satysfakcję, z tego co zrobił. Także nie odpuszczajcie nam tak łatwo i inspirujcie nas do czynnego brania udziału w wychowaniu! – podkreśla Arkadio. – Jak mawiał św. Jan Paweł II – praca ma być podporządkowana rodzinie i jej służyć, a nie odwrotnie – dodaje.

Teledysk do “Siedzą w domu” to kolejny, czwarty już klip z najnowszego wydawnictwa Arkadio. Na płytę “Gdy nie widzi nikt” raperowi udało się zaprosić gwiazdy z przeróżnych zakątków polskiej sceny muzycznej. Wśród nich oprócz Ewy Novel mi. Kasia Moś, Marika, Adam Sztaba (orkiestracje), Krzysztof Antkowiak, a także duet szeroko znany na scenie chrześcijańskiej – Fisheclectic. Jednocześnie obok siebie w utworze “pieniądze idą jak woda” udało się zebrać Artura Andrusa, Miśka Koterskiego i Piotra Barona (Saksofon). Wśród gości nie mogło oczywiście zabraknąć reprezentantów świata Hip-Hopu a wśród nich: Vix.N, Edzio, Bosski Roman, czy Mixer.

To płyta, która najbardziej odsłania moją prywatną rzeczywistość. Mam na celu zaprosić Cię do świata emocji, które przeżywałem w konkretnym okresie mojego życia – mówi Arkadio.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Kazimierz Koprowski
play
Słowo za słowo(NS) - Artur Czarnecki
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN