Basen na “Marcince” otwarty

05.07.2020

Od soboty 4 lipca Tarnowianie mogą korzystać z Basenu Letniego na Górze Świętego Marcina.

Ze względu na epidemię koronawirusa pływalnia funkcjonuje z obostrzeniami i ograniczeniami. To jednak nie odstrasza amatorów letniego pływania, w tym rodzin z dziećmi.

– To wyczekany moment, chyba najbardziej dla syna. Nie mógł się doczekać, więc dzisiaj była ogromna radość, że w końcu może się wybrać na basen. Są obawy, ale trzeba też zachować rozsądek. I środki ostrożności.

 – Nie, myślę, że jakby coś miało być, to raczej by nie otwierali basenów. Natomiast myślę, że etap pandemii mamy już za sobą.

– Myślę, że wszystkie wymogi są spełnione. Jesteśmy na basenie krytym na Piłsudskiego od momentu otwarcia i wydaje mi się, że wszystko jest ok. Jest lato, cieszmy się  tym, że mamy wreszcie ciepłe dni, a nie myślmy tylko o wirusie. Bądźmy bezpieczni, wtedy wszystko będzie ok  – mówią pierwsi w tym sezonie użytkownicy pływalni.

W tym roku maksymalna liczba osób mogących przebywać na terenie obiektu to 1200 osób. Użytkownikom basenu zaleca się unikanie miejsc zatłoczonych. Z użytku zostały wyłączone szatnia i wypożyczalnia leżaków, można natomiast korzystać z własnego sprzętu turystycznego.

Basen czynny jest codziennie w godzinach 10.00 – 19.00.

Posłuchaj:
Użytkownicy
Anna Szczepanek
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - bp Leszek Leszkiewicz
play
Słowo za słowo (M) - Krzysztof Kaczmarski
play
Słowo za słowo(NS) - Grzegorz Biedroń
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN