Będzie rozbudowa sądeckiego hospicjum

27.04.2020

Zakończyły się prace nad projektem rozbudowy hospicjum w Nowym Sączu o nowe skrzydło. Teraz dyrekcja czeka na zielone światło od urzędników, aby oficjalnie ruszyć z budową przy ulicy Nawojowskiej.

W ramach placówki funkcjonuje hospicjum stacjonarne, domowe oraz zakład opiekuńczo-leczniczy. Zakończyło się właśnie projektowanie nowego skrzydła do budynku przy ulicy Nawojowskiej 155A. Architekci i konstruktorzy Konrad Kochański i Tomasz Kochański złożyli wraz z inicjatorami Witoldem Królem, Mirosławem Olszowskim i Markiem Zygmuntem odpowiednie projekty i końcowe dokumenty do urzędu miasta w Nowym Sączu, gdzie złożony został też wniosek o pozwolenie na budowę.

Wszyscy, którzy pracowali nad przygotowaniem realizacji tej inwestycji oraz ludzie dobrej woli, którzy wspierają sądecką placówkę, liczą na ostateczne pozwolenie na jej rozpoczęcie. Jak wynika z postu umieszczonego na facebookowym funpag-u mają też nadzieję, że już niedługo na stronie internetowej Sądeckiego Hospicjum ruszy dziennik z budowy.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Łucarz
play
Słowo za słowo(NS) - Magdalena Majka
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN