Bezpłatna pomoc psychologiczna na rynku w Limanowej

20.11.2021

W niedzielę (21.11) na limanowskim rynku będzie można bezpłatnie zasięgnąć porady psychologicznej lub rozładować swoją złość. Wszystko w ramach projektu “Psycholog też człowiek”.

Akcja ma na celu walkę ze stereotypem, że wizyta u psychologa to wstyd oraz pokazać, że terapeuta też jest człowiekiem ze swoimi wadami i problemami.

Chcemy zachęcić do spotkania z nami, wszystkie osoby, które się wahają – mówi psycholog Mirosław Twaróg, instruktor terapii uzależnień z Fundacji Instytut Rozwoju i Równowagi.

W dzisiejszym świecie wielu ludzi trochę się wstydzi, trochę się boi powiedzieć, że potrzebuje pomocy psychologicznej, czy terapeutycznej. Bardzo często spotykamy się z tym że ludzie nie wiedzą i nie wierzą, że to pomaga. Tak naprawę, gdy z nimi rozmawiamy, to oni później chętnie przychodzą jeszcze raz i jeszcze raz, bo widzą, że rzeczywiście taka rozmowa też pomaga – dodaje.

Namiot członków fundacji, którzy służyć będą darmową pomocą wszystkim chętnym mieszkańcom z Limanowej i okolic, będzie rozstawiony na rynku w Limanowej w najbliższą niedzielę w godz. 8.00 – 14.00.

Każdy chętny będzie mógł też wesprzeć działalność fundacji dowolną, symboliczną kwotą.

rdn_f TV
play
Słowo za Sowo (M) - Piotr Chęciek
play
Słowo za słowo (NS) - Piotr Ryba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN