Bracia Kurkowi wsparli najuboższych

23.03.2018

Towarzystwo Strzeleckie Bractwa Kurkowego w Tarnowie już tradycyjnie przekazało datki zebrane podczas wielkiego balu charytatywnego na rzecz Radiowego Dzieła Miłosierdzia. Dzięki temu sklep będzie mógł wspomóc ludzi w potrzebie na święta.

Staje się to tradycją, że nasze Bractwo Kurkowe stara się w tym okresie przedświątecznym pomóc ludziom, którzy tego potrzebują. Podobnie jak w roku ubiegłym, postanowiliśmy wspomóc ubogich korzystając z Radiowego Dzieła Miłosierdzia – mówi Andrzej Mróz, prezes zarządu Bractwa Kurkowego w Tarnowie.

Zebrana kwota to efekt naszego dorocznego balu charytatywnego – dodaje Stanisław Jędrzejczyk, wiceprezes Bractwa Kurkowego w Tarnowie. – Spijamy śmietankę w postaci tego, że mamy środki i ze satysfakcją możemy państwu je przekazać na rzecz potrzebujących – mówi wiceprezes.

Radio RDN Małopolska organizuje także zbiórkę żywności, którą przekaże w paczkach dla potrzebujących podczas zakupów za bony. Ta rusza już w poniedziałek i potrwa trzy dni. Będą ją prowadzić pracownicy radia w godzinach od 9.00 do 14.00 w Centrum Handlowym Max i w Domu Handlowym Zenit.

Posłuchaj:
Andrzej Mróz
Stanisław Jędrzejczyk
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - bp Leszek Leszkiewicz
play
Słowo za słowo (M) - Krzysztof Kaczmarski
play
Słowo za słowo(NS) - Grzegorz Biedroń
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN