Całodobowa pomoc psychologiczna dla personelu medycznego

26.10.2020

Tarnowski Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Ofiar Przemocy wyszedł z inicjatywą całodobowego i bezpłatnego wsparcia psychologicznego dla pracowników personelu medycznego.

Ośrodek od wielu lat funkcjonuje całodobowo. Udziela pomocy, wsparcia psychologicznego osobom, rodzinom w stanie kryzysu psychologicznego– mówi Dorota Bogusz, dyrektor placówki. – Myślę sobie, że jeśli chodzi o osoby, które są zaangażowane bezpośrednio do pracy z osobami chorymi, to tutaj są obawy i lęki o zdrowie własne, zdrowie rodziny, a przecież czas pandemii nie wykluczył codziennych problemów u tych osób czy rodzin. W tej chwili tak naprawdę, to nie tyle inicjatywa, co zachęta dla tej grupy osób, przypomnienie się, że istniejemy i że można korzystać z takiego wsparcia i pomocy.

Osoby chcące skorzystać z pomocy psychologicznej mogą całodobowo kontaktować się pod numerem telefonów: 14-655-36-36 oraz 500-583-047 oraz za pomocą poczty elektronicznej: oiktarnow@op.pl.

Kontakt osobisty jest możliwy po wcześniejszym ustaleniu terminu drogą telefoniczną.

Dodatkowo w dni robocze w godzinach 8-20 możliwy jest kontakt poprzez komunikatory internetowe, takie jak Skype (TOIKiWOP) czy Messenger (Tarnowski Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Ofiar Przemocy).

Posłuchaj:
Dorota Bogusz
Katarzyna Antosz, Paweł Kawik
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Bukowiec
play
Słowo za słowo (NS) - Jan Golba
play
Słowo za słowo (NS) - Mariusz Popiela
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN