Coraz bliżej debaty kandydatów na prezydenta Tarnowa

11.10.2018

Wszyscy, którzy ubiegają się o najwyższy urząd w mieście, spotkają się z sobą w bezpośredniej konfrontacji.

To już w najbliższy poniedziałek, 15 października – trwają ostatnie przygotowania.

Pięciu kandydatów na prezydenta Tarnowa przepytywać będą dziennikarze RDN Małopolska i Gazety Krakowskiej.

Będą też ich wzajemne pytania do siebie oraz możliwość odniesienia się do wypowiedzianych przez rywala słów.

– Debata prezydencka na żywo od 17.00 do 18.00 – zapowiada dyrektor RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz, ks. Piotr Adamczyk, który jest także konsultantem Komisji ds Mediów V Synodu Diecezji Tarnowskiej.

Zapraszamy do wysłuchania debaty wszystkich kandydatów, którzy ubiegają się o nasze głosy, aby nasz głos był świadomy, przemyślany, abyśmy mogli rzeczywiście dokonać dobrego wyboru po to, by takie dziedziny życia, jak polityka, gospodarka, społeczeństwo, prawodawstwo na poziomie naszego miasta było pełne ducha służby, uczciwości, prawdy i troski o dobro wspólne nawet za cenę wielkodusznej rezygnacji z tego, co jest moje – wyjaśnia ks. dyrektor.

– Debata prezydencka to wspólna inicjatywa radia RDN Małopolska i Gazety Krakowskiej – mówi szef Redakcji w Tarnowie, Andrzej Skórka. – 21 października tarnowianie zdecydują o tym, kto przez pięć kolejnych lat będzie prezydentem miasta, dlatego wszystkich kandydujących na to stanowisko Gazeta Krakowska i Radio RDN zaprosiły do wspólnej debaty już w poniedziałek, 15 października. Chcemy w ten sposób pomóc słuchaczom i czytelnikom w lepszym ich poznaniu i pomóc w dokonaniu wyboru. Zapraszamy do słuchania transmisji na antenie radia RDN już w poniedziałek o godz. 17.00 – dodaje.

Transmisja w RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz.

Kandydaci na prezydenta Tarnowa będą musieli przestrzegać ścisłych rygorów czasowych określonych w programie tego przedwyborczego spotkania.

Posłuchaj:
ks. dyrektor Piotr Adamczyk
Andrzej Skórka
Dorota Kunc
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Andrzej Potępa
play
Słowo za słowo(NS) - Michał Kądziołka
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN