Coś drgnęło na wiadukcie przy Warsztatowej

30.11.2017

Coś drgnęło w pracach przy modernizowanym wiadukcie przy ulicy Warsztatowej w Tarnowie. Mieszkańcy, z którymi rozmawiał reporter RDN mówią, że wraz z nastaniem chłodów, na placu budowy pojawiło się więcej sprzętu oraz pracowników.

Ich zdaniem nie oznacza to jednak, że prace nagle ruszyły do przodu. – Po artykule na stronie RDN Małopolska przywieźli dwie dodatkowe koparki, ale tak jak widać – może ze dwie koparki pracują, a czterech panów obserwuje. Najwięcej pracowników było podczas pierwszego dnia, kiedy jakaś firma podwykonawcza przerwała gazociąg. Trudno nazwać to wszystko robotą, kiedy dwóch panów spotka się w danej godzinie. Nie wiem, czy to tylko po to, żeby się pokazać, ale to wygląda tak, że jeden kopie a reszta obserwuje jego pracę – mówią mieszkańcy okolicy wiaduktu.

Prace od kilku miesięcy posuwają się w ślimaczym tempie. Jak wyjaśniają to kolejarze, natrafili oni na problemy z wodami gruntowymi. Dodajmy, że modernizacja wiaduktu przy ulicy Warsztatowej według nowego harmonogramu zakończy się we wrześniu przyszłego roku.

Posłuchaj:
Mieszkańcy
RDN _
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Marcin Kiwior
play
Słowo za słowo(NS) - Bogdan Łuczkowski
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN