Dużo remontów na sądeckich drogach. Sprawdź utrudnienia [ZDJĘCIA]

07.10.2021

Tropie, Ptaszkowa, Powroźnik, Gródek nad Dunajcem i Maszkowice – na Sądecczyźnie jest prawdziwa kumulacja remontów. Jakie są utrudnienia w związku z tymi pracami?

Dziś (7.10) i w piątek zamknięty jest odcinek drogi powiatowej w Tropiu – od promu do zatoki autobusowej przy kościele. Prace remontowe prowadzone są od 8.00 do 16.30. W tym miejscu nie ma możliwości objazdu.

W poniedziałek (11.10) zamknięta zostanie droga w Powroźniku. Na odcinku 2 km będzie układany asfalt, od skrzyżowania z drogą wojewódzką i przejazdu kolejowego w Powroźniku w stronę Tylicza. Utrudnienia potrwają od godz. 7.00 do 18.00.

Również we wtorek, środę i czwartek będą zamykane dalsze odcinki drogi w związku z kolejnymi etapami prac.

Droga powiatowa w Ptaszkowej będzie zamknięta do 24 października. To oznacza, że utrudnienia przedłużają się o dwa tygodnie.

Na czas utrudnień kierowcy korzystają z objazdu drogą krajową nr 28, drogą wojewódzką nr 981 i drogą powiatową Królowa Górna – Ptaszkowa – Grybów lub drogami gminnymi.

Dodajmy, że za tydzień czyli 14 października od 23.00 do 3.00 zamknięty będzie odcinek drogi wojewódzkiej w Gródku nad Dunajcem. Będą wtedy prowadzone próby obciążenia na nowym moście.

Wcześniej już informowaliśmy o wahadle na drodze wojewódzkiej w Maszkowicach:

W Maszkowicach nadal ruch wahadłowy. Most na drodze wojewódzkiej powinien być gotowy w grudniu

Krzysztof Niedzielan
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za Sowo (M) - Stanisław Kuropatwa
play
Słowo za słowo (NS) - Marta Adamczyk
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN