Dyrektor RDN: – Naszą siłą jest lokalność. 10 lat Radia RDN Nowy Sącz

03.09.2021

“Nie możemy zejść z obranej drogi. Musimy być po stronie prawdy. Naszą siłą jest lokalność” – mówi ks. dr hab. Jan Bartoszek, dyrektor radia RDN. Już w niedzielę RDN Nowy Sącz będzie obchodzić 10-lecie działalności.

– Docieramy do ludzkich problemów i spraw, które dzieją się tu i teraz, którymi ludzie żyją. To jest wartość tego radia. W tym względzie nie mamy konkurencji na lokalnym rynku. RDN Nowy Sącz powstało, żeby być bliżej ludzi – podkreśla ks. Bartoszek.

Dyrektor radia RDN dziękuje słuchaczom, że są z nami i zaprasza wszystkich do Starego Sącza.

– Drodzy słuchacze. Wszystkich Was serdecznie zapraszam do udziału w tym wydarzeniu, do świętowania 10-lecia radia RDN Nowy Sącz. Bądźmy tam razem, spotkajmy się przy Ołtarzu Papieskim na wspólnej modlitwie a później na wspólnym świętowaniu – dodaje.

Świętowanie rozpoczniemy w niedzielę o 15.00 Mszą św. pod przewodnictwem bpa Artura Ważnego. Będzie ona transmitowana w radiu RDN.

Przygotowaliśmy także koncert kapel folkowych Zalasowianie i Rożnowioki. Na scenie pojawią się naczelny baca Andrzej Zarych i prowadzący Folkowe Godki, Piotr Gąsienica. Zagra również zespół Megitza. Na koniec zapraszamy na kino plenerowe.

Dla najmłodszych będą czekać dmuchańce.

Podczas urodzin będziecie mogli spotkać się z dyrekcją i pracownikami radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Do Starego Sącza przyjadą też członkowie Klubu Dobrze Nastawionych.

Będzie też urodzinowy tort.

Posłuchaj:
ks. Jan Bartoszek
Ewa Biedroń
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Pomagamy i chronimy
play
Słowo za słowo (M) - Tadeusz Bąk
play
Słowo za słowo(NS) - Tadeusz Królczyk
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN