Dziś wirtualny quiz inspirowany Operacją III Most

10.12.2020

Scenariusz napisało samo życie, a to co działo się w ramach Operacji III Most można zobaczyć w niejednym filmie. Teraz jest dobra okazja, by jeszcze lepiej poznać tę lokalną historię i sprawdzić swoje wiadomości.

W Internecie można już zobaczyć wirtualny spacer oparty na stacjonarnym escape roomie, który powstał w Zabawie w oparciu o historyczne eksponaty i elementy wystawy o Operacji III Most.

A już wieczorem odbędzie się quiz wiedzy o tym wydarzeniu – mówi główny wykonawca projektu Tomasz Kozioł. – Ten escape room wirtualny jest stworzony na postawie fizycznego, który wcześniej musieliśmy wybudować. Przede wszystkim tam można zdobyć potrzebną wiedzę do rozwiązania quizu. Są m.in., ciekawostki interaktywne np. można w trójwymiarze zobaczyć model rakiety V2. Zachęcamy do udziału zwłaszcza młodzież szkolną – dodaje.

Quiz można rozwiązać dziś (10 grudnia 2020 roku) w godzinach 20-21. Minimum dziesięć osób, które uzyskają najlepszy wynik w konkursie, nagrodzonych zostanie zestawami materiałów promujących polskie symbole narodowe oraz Operację III Most.

Link do: wirtualnego spaceru po escape roomie TUTAJ

Link do Quizu TUTAJ

Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych, Edukacyjnych ‘Karolina’ dzięki wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Posłuchaj:
Tomasz Kozioł
Ewa Biedroń
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Pomagamy i chronimy
play
Słowo za słowo (M) - Tomasz Bełzowski
play
Słowo za słowo(NS) - Paweł Motyka
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN