Ferie w BWA

22.01.2020

Warsztaty, oprowadzanie po wystawach, Akademia Architektury czy pociąg do opowieści. To jedne z propozycji, jakie dla najmłodszych podczas ferii ma Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie.

Z zajęć mogą skorzystać dzieci w wieku od 6 do 10 lat.

– Uczestnicy warsztatów będą mogli m.in. w inny sposób spojrzeć na Park Strzelecki w Tarnowie.

– Jedne z warsztatów będą dotyczyć postaci generała Józefa Bema i zajmiemy się tajemnicą grobowca, który w parku się znajduje. Będą też warsztaty, które będą zainspirowane książką Sebastiana Cichockiego – “Sztuka” i będziemy razem z dziećmi rozmawiać na temat twórczości wybranych przez nas najciekawszych artystów i inspirować się ich pracami – mówią Aleksandra Kubisztal i Agata Dymańska – edukatorki z BWA.

Jeden z dni ferii będzie poświęcony aktualnej wystawie grafiki, która jest prezentowana w BWA, a nosi tytuł “Bardzo różnie i bardzo dobrze”.

– W czasie warsztatów też będzie można spróbować wykonać taką odbitkę techniką linorytu. Podczas jednego dnia będziemy też edukatorkę z BWA w Katowicach, która przyjedzie do nas z takim swoim indywidualnym programem warsztatów pt. “Głębokie słuchanie”, na przykład o tym, jak można słuchać architektury.

Liczba miejsc na ferie z BWA jest ograniczona, obowiązują zapisy.

Więcej informacji w placówce bądź na stronie internetowej.

Posłuchaj:
Aleksandra Kubisztal i Agata Dymańska
Małgorzata Miczek-Zabawa, fot. archiwum
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (RM) - Roman Ciepiela -16.06.2021
play
Słowo za słowo (NS) - Wiesław Pióro
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN