Kiedy finał remontu zatoki w centrum? – interwencja RDN

22.02.2018

Czy mieszkańcy doczekają się wreszcie dokończenia remontu zatoki autobusowej przy ulicy Krakowskiej w Tarnowie? Od długiego czasu na jej fragmencie brakuje kostki. Tarnowianie interweniują w tej sprawie i tłumaczą, że prace utknęły w martwym punkcie.

– Jest to trochę uciążliwe mimo wszystko, dla kierowców i dla pieszych, bo robi się niebezpiecznie. Rozkopali, nie skończyli. Stoję na przystanku i jestem cała ochlapana błotem. Nieładnie to wygląda, powinni coś z tym zrobić. Niby zabezpieczone, ale słabo – narzekają mieszkańcy.

Krzysztof Kluza z Zarządu Dróg i Komunikacji tłumaczy, że niskie temperatury źle wpływają na jakiekolwiek remonty i dokończenie prac przy zatoce autobusowej jest teraz niemożliwe. – Myślę, że jak już mrozy zelżą, czyli tak naprawdę jeśli będzie około 0 stopni, pójdzie cała zatoka. Przystanek chwilowo zostanie przeniesiony w stronę miasta, będzie tymczasowy, a tę zatokę będziemy realizować, myślę, że od miesiąca do półtora miesiąca – tłumaczy zastępca dyrektora ZDiK-u.

Wcześniej dokonano już remontu zatoki autobusowej przy ulicy Jana Pawła II. Krzysztof Kluza nie kryje, że takich miejsc w mieście jest sporo.

Posłuchaj:
Mieszkańcy
Krzysztof Kluza
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Adam Pieniążek
play
Słowo za słowo (NS) - Paweł Kupczak
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN