Forum jednak w Krynicy. List intencyjny podpisany

04.03.2021

Województwo Małopolskie, Samorząd Krynicy Zdroju, Uzdrowisko Krynica Żegiestów SA i Uniwersytet Ekonomiczny będą współpracować na rzecz organizacji międzynarodowego Forum Gospodarczego, które już we wrześniu tego roku w sądeckim uzdrowisku.

Chcemy zorganizować to wydarzenie na jeszcze wyższym poziomie niż dotychczas – mówi marszałek Witold Kozłowski. – Ograniczymy liczbę paneli na koszt tego, aby były one – powiem wprost – na zdecydowanie wyższym poziomie, ale też ograniczymy panele do dwóch dni, a trzeci dzień będzie wycieczkowo-koncertowym.

Krakowski Uniwersytet Ekonomiczny objął nad Forum patronat naukowy.

Szukaliśmy i z tego się bardzo cieszę, że jest zgoda na to, aby Uniwersytet Ekonomiczny objął patronat naukowy nad tym wydarzeniem, z przyczyn oczywistych – dysponuje nieprawdopodobnym doświadczeniem w tym zakresie i mam nadzieję, że to nam pozwoli na podnoszenie poziomu merytorycznego tego wydarzenia – dodaje marszałek Kozłowski

Partnerzy porozumienia zdeklarowali także chęć współpracy przy organizacji na terenie miasta Europejskiego Festiwalu Biegowego. Planują także wspólne działania związane z przyjęciem sportowców, będących uczestnikami Igrzysk Europejskich w 2023 roku.

Posłuchaj:
Witold kozłowski
Katarzyna Antosz, fot. biuro prasowe UMWM
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Arkadiusz Mikuła
play
Słowo za słowo (NS) - Józef Tobiasz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN